OKULUMUZ

 Özel Selmin Günöz Müzik Bale Okulu, Devlet opera ve Balesi Solist Sanatçısı Selmin Günöz tarafından 2006 yılında kuruldu. Piyano,keman,gitar,şan bölümleri ile başlayıp daha sonra Bale Bölümü ve diğer enstrümanlar da eklendi. Okulda çocuklara yönelik Klasik Bale eğitiminin yanı sıra büyükler için de Dans çalışmaları devam ediyor.Ayrıca meslek gruplarına yönelik ses eğitimi ve koro çalışmaları da sürüyor.

 Müzik eğitimi,özellikle piyano eğitimi,küçük yaşlarda başladığında beynin ve kişiliğin gelişmesinde önemli bir rol oynuyor.Tıbben de kanıtlanmış olan bu gerçek,ne mutlu ki bizim ebeveynlerimiz tarafından da hızla kabul gördü ve cocuklarımız doğru müzik ile küçük yaşlarda tanışmaya başladı. Önceliki hedefimiz; küçük çocuklara müziği sevdirmek, sevdirerek öğretmek.

Aşağıda sıralamaya çalıştığımız Bale eğitiminin yararlarına ancak,güvenilir bir ortamda,iyi eğitim almış doğru eğitmenlerle ulaşılabilir.Bale öğretmenimiz 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur ve Devlet Opera ve Balesinde aktif olarak dans etmektedir.

BALE EĞİTİMİ:
Ritm ve dans duygusunu kuvvetlendirir.
Estetik kazandırır.
Öz güveni arttırır.
Ruhsal ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur.
Kas ve kemik yapısının gelişimini iyi yönde etkiler.
İyi dinleme, takım ile çalışma ve gözlem gücünü geliştirir.
Ayırt etme yeteneğini geliştirir.
Sorumluluk duygusu aşılar.
Davranış, duruş ve oturuş başta olmak üzere bir bilinç oluşturur.

BİZDEN HABERDAR OLMAK İÇİN E-POSTA ADRESİNİZİ KAYDEDİN !!!


E-POSTA ADRESİNİZİ BİZE GÖNDERİN, YENİLİK FIRSATLARINDAN YARARLANIN...

Sizin e-bülten kayıt isteği gönderildi!
Gönder